reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

23

01 2023

Kierowca z trzema promilami we krwi zatrzymany w Podkowie


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: mazowiecka.policja.gov.plKierowca z trzema promilami we krwi zatrzymany w Podkowie - Grodzisk News


Policjanci grodziskiej drogówki zatrzymali w Podkowie 41-latka, który wsiadł za kierownicę, mając trzy promile alkoholu w organizmie, a co więcej spowodował kolizję.


Do kolizji miało dojść po godz. 18.00 ze zgłoszenia wynikało, że kierujący fordem uderzył w słup energetyczny. Okazało się, że był pijany. Badanie alkomatem wykazało u niego ponad 3 promile alkoholu. Dalsze sprawdzenie mężczyzny w bazie danych wykazało również, że Powodem tej decyzji sprzed kilku lat również był ujawniony stan nietrzeźwości za kierownicą pojazdu cofnięto mu prawo jazdy – relacjonuje asp sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

41-latek odpowie za spowodowanie kolizji pod wpływem alkoholu i działanie w warunkach recydywy. Teraz grozi mu nawet dwa lata więzienia.

–Na szczęście ten kierowca został w porę wyeliminowany z ruchu i jego podróż zakończyła się tylko uszkodzeniem lampy drogowej. Policjanci apelują do wszystkich kierujących o rozwagę, a osoby będące świadkami podejrzanych zachowań na drogach, proszą o informacje – dodaje rzeczniczka grodziskiej policji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.