reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

11 2022

Kierował autem, mimo czterech zakazów sądowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Policjanci zatrzymali 25-latka, który kierował osobową hondą, mimo czterech czynnych zakazów kierowania pojazdami. Jeden z nich wydał grodziskich są rejonowy, a pozostałe sąd w Grójcu oraz sąd w Pruszkowie – dwa.


Do zatrzymania doszło kilka dni temu. Podczas patrolowania ulic policjanci zwrócili uwagę na hondę  która poruszała się ul. Zimińskiej-Sygietyńskiej całą szerokością jezdni. Funkcjonariusze podejrzewali, że kierowca może być nietrzeźwy, dlatego zatrzymali go do kontroli.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–25-letni kierujący był trzeźwy, ale jak wykazało sprawdzenie w policyjnych systemach, posiadał on 4 czynne zakazy kierowania pojazdami. Dwa zakazy wydał Sąd Rejonowy w Pruszkowie, po jednym Sąd Rejonowy w Grodzisku Mazowieckim i w Grójcu. Łącznie zakazy ważne są do marca 2026 roku. W trakcie kontroli wyszło na jaw, że pojazd nie posiada aktualnych badań technicznych, w związku z czym został zabrany na parking – informuje kom. Karolina Kańka, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Pruszkowie.

Wkrótce 25-latek otrzyma zarzut dotyczący załamania sądowych zakazów prowadzenia pojazdów mechanicznych. Za to przestępstwo grozi nawet pięć lat więzienia.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

1

1
30-11-2022 19:39

1

1
01-12-2022 00:43
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.