reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

08 2023

Kiedy naprawią chodnik w Natolinie?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: CzytelnikKiedy naprawią chodnik w Natolinie? - Grodzisk News


Od dłuższego czasu chodnik przy głównej drodze w Natolinie na dwóch fragmentach ma rozebraną nawierzchnię i nikt z tym nic nie robi. Mieszkańcy dopytują kiedy zostanie naprawiony.


Sprawę zgłosił nam jeden z mieszkańców. – Kiedy chodnik i ścieżka rowerowa w Natolinie przestanie zagrażać bezpieczeństwu pieszych i rowerzystów? – napisał i do wiadomości dołączył zdjęcia. Widać na nich nie tylko rozebraną nawierzchnię, ale także i zapadającą się ziemię.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kiedyś była to droga wojewódzka 579, ale po oddaniu do użytku zachodniej obwodnicy Grodziska Mazowieckiego, droga w Natolinie została przejęta przez powiat grodziski. Zapytaliśmy więc u zarządcy drogi, kiedy można się spodziewać naprawy? – Chodnik został uszkodzony przez wykonawcę robót związanych z budową kanalizacji sanitarnej ciśnieniowej. Wykonawca i inwestor zostali wezwani w trybie pilnym do zabezpieczenia, odtworzenia i naprawy chodnika w miejscach wykonywania robót – powiedziała nam Marta Strawa, dyrektor Powiatowego Zarządu Dróg w Grodzisku Mazowieckim.

Czytelniku! Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Kiedy naprawią chodnik w Natolinie? - Grodzisk News
Kiedy naprawią chodnik w Natolinie? - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Wykonawca jeździ ciężkim sprzętem po całym chodniku więc powinien zerwać wszystko i zrobić od nowa, bo uszkodzenia są praktycznie wszędzie.

Andrzej
18-08-2023 22:17

Ten chodnik to tragedia zęby można powybijać. Człowiek ledwo idzie nie mówiąc o jeździe rowerem czy z wózkiem z dzieckiem.

Mieszkaniec
19-08-2023 07:41

Chodnik /ścieżka rowerowa w całości do naprawy od początku Natolina aż do stacji benzynowej.

Rafał
19-08-2023 07:49

Czemu obecnie nie można dojechać tą ścieżką / chodnikiem do Kłudzienka ? Została przecięta przez obwodnice i nie zostało zrobione przejście rowerowo - piesze. Czy powiat myśli o rowerzystach oraz pieszych i ma w planie jakoś połączyć odciętych mieszkańców i umożliwić im dojazd do centrum Grodziska?

Rowerzysta
19-08-2023 15:54
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.