13 03 2015

Katarzyna Bosacka odwiedzi Centrum Kultury

13.03.2015, godz.: 09:59
Katarzyna Bosacka odwiedzi Centrum Kultury
fot. Wiem, co jem/Facebook

Dla pań szykuje się nie lada gratka. Grodziska biblioteka organizuje spotkanie ze znaną dziennikarką Katarzyną Bosacką.

Katarzyna Bosacka jest polonistką, dermatologiem i kosmetologiem. W latach 1996–2011 była związana z Gazetą Wyborczą. Od 1998 r. była szefową działu zdrowie i uroda w „Wysokich Obcasach” – cotygodniowego dodatku do Gazety. Napisała również kilka książek jak „Cena urody” (wraz z dr Marią Noszczyk), czy „Jestem mamą”. W latach 2006–2008 wraz z Klaudią Carlos prowadziła „Salon piękności” w TVN Style. Jednak prawdziwą popularność przyniósł jej program „Wiem, co jem”, w którym doradza widzom jak zdrowo się odżywiać i na co zwrócić uwagę przy zakupach spożywczych. W 2012 roku za „Wiem, co jem” otrzymała główną nagrodę  Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów  w konkursie „Libertas et Auxilium” w kategorii „najlepszy program poświęcony ochronie konsumentów”. W maju 2014 roku otrzymała również nagrodę ogólnopolskiego miesięcznika ekologicznego Ekonatura: Laur Ekoprzyjaźni 2013 dla osoby indywidualnej za wybitne zasługi na rzecz edukacji ekologicznej i prozdrowotnej w Polsce. Bosacka jest również laureatką przyznawanego dziennikarzom naukowym  Kryształowego Pióra  za najlepszy w 2011 roku materiał dziennikarski poświęcony profilaktyce nadciśnienia i chorób serca.

Już niebawem znaną dziennikarkę będzie można spotkać w Grodzisku Mazowieckim. Biblioteka Publiczna Gminy Grodzisk Mazowiecki organizuje bowiem spotkanie z Katarzyną Bosacką, które odbędzie się 24 marca w sali konferencyjnej Centrum Kultury (II piętro). Podczas spotkania będzie można porozmawiać z dziennikarką, zdobyć podpis na książce a także nabyć jej publikacje po promocyjnych cenach.

Początek spotkania o godz. 18.00. Wstęp wolny.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.