Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Promix sp. z o.o. – zaopatrzenie piekarni, cukierni, lodziarni i gastronomii.

Firma: Promix sp. z o.o.
Siedziba: Chrzanów Mały 47
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: +48 22 299 22 25
Fax: +48 22 299 22 25
E-mail: biuro@promix.waw.pl
Strona www: www.promix.waw.pl

Opis firmy:

Firma Promix specjalizuje się w sprzedaży profesjonalnego zaopatrzenia do cukierni, piekarni, lodziarni oraz małych punktów gastronomicznych. Nasza wiedza i kwalifikacje sprawiają, że nieustannie rozwijamy obszar swoich działań, trafiając do coraz szerszej grupy odbiorców i zadowalając rosnące oczekiwania stałych kontrahentów. W przygotowanej ofercie znaleźć można szeroki wybór produktów wpływających na smak wypieków, elementów dekoracyjnych oraz maszyn i urządzeń, wspomagających pracę w cukierniach i piekarniach. Wykonujemy również specjalne zamówienia, zgodne ze specyfikacją przedstawioną przez klientów. Oferowane przez nas produkty dostarczamy wykorzystując własną flotę pojazdów, wyposażonych w profesjonalne agregaty.

Sprzedawane przez nas towary przechowywane są w specjalistycznym magazynie z regałami wysokiego składowania oraz chłodnią, dzięki czemu ich świeżość pozostaje nienaruszona. Zapewniamy stały dostęp do asortymentu, dlatego czas dostawy do klienta jest bardzo krótki.

Nasi przedstawiciele i technolodzy posiadają bogate doświadczenie w branży, dzięki czemu są w stanie doradzić każdemu klientowi i zaproponować najbardziej optymalne rozwiązanie.

Zapraszamy do kontaktu oraz prosimy o sugestie związane z funkcjonowaniem firmy i obsługą przez naszych pracowników.