Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Hotel Afrodyta Business & SPA

Firma: Hotel Afrodyta Business & SPA
Siedziba: Letniskowa 4a
96-325 Tartak Brzózki
Telefon: 22 212 87 55
Fax: -
E-mail: recepcja@afrodytaspa.pl
Strona www: www.afrodytaspa.pl

Opis firmy:

Afrodyta Business **** & SPA (Radziejowice, woj. mazowieckie)
Hotel Afrodyta Business **** & SPA położony jest w Radziejowicach, zaledwie 40 km od Warszawy. Cicha i zielona okolica, duży, zadbany ogród, pyszna kuchnia i przestronna strefa SPA (ponad 1000 m2) sprawiają, że jest to świetne miejsce na wypoczynek zarówno dla par, przyjaciół, jak i rodzin z dziećmi. W strefie SPA najmłodsi mogą korzystać z brodzika, w ogrodzie na dzieci czeka duża trampolina, hamaki, huśtawki i leżaki, osłonięte od słońca cieniem drzew.

Toalety i szatnia SPA posiada przewijak dla małych dzieci. Dzieci kochają śniadania hotelowe na których zawsze serwowane są ciepłe naleśniki z serem a w weekendy gofry. Wewnątrz hotelu mali goście mogą spędzać czas w specjalnie dla nich przygotowanej sali zabaw pełnej zabawek przeznaczonych dla dzieci w różnym wieku. W ramach wybranych pakietów najmłodsi mają również zapewnione zabawy prowadzone przed doświadczone animatorki. Co więcej – po drugiej stronie ulicy, przy której znajduje się Hotel Afrodyta,mieści się duża Sala Zabaw „Ale Bajka”, gdzie dzieci mogą korzystać z mnóstwa atrakcji i uczestniczyć w kreatywnych zajęciach, a rodzice mogą wypić kawę, zjeść deser oraz poczytać książkę.

W hotelowej restauracji na najmłodszych gości czekają wysokie krzesełka, dziecięca zastawa i specjalnie przygotowane menu. Jeśli zatem interesują Was hotele dla rodzin z dziećmi pod Warszawą, to zapamiętajcie ten adres!