Katalog firm Dodaj firmę#

Dodaj swoją firmę już dziś i bądź widoczny!
Dodając wizytówkę do Katalogu Firm jednocześnie promujesz swoją firmę na stronie głównej portalu GrodziskNews.pl
Wizytówki są wyświetlane w systemie rotacyjnym.

UWAGA PROMOCJA!
Roczny abonament za wpis w naszym katalogu wynosi jedynie 100zł!

Early Stage – Szkoła języka angielskiego dla dzieci i młodzieży

Firma: Early Stage Grodzisk Mazowiecki
Siedziba: Bairda 32a
05-825 Grodzisk Mazowiecki
Telefon: +48 500 620 625, 504 745 630
Fax: -----
E-mail: grodzisk@earlystage.pl
Strona www: http://www.earlystage.pl/szkola/grodzisk-mazowiecki

Opis firmy:

Szkoła powstała w 1993 roku, w Warszawie i była jedną z pierwszych w Polsce szkół językowych specjalizujących się tylko i wyłącznie w nauczaniu dzieci języka angielskiego. Szkoła została założona przez Joannę Zarańską – autorytet w dziedzinie nauczania i autorkę wielu kursów do nauki języka angielskiego dla dzieci. Nasza grodziska filia rozpoczęła swoją działalność we wrześniu 2012 r.

Early Stage to nowoczesna i skuteczna szkoła, wyspecjalizowana w nauczaniu dzieci i młodzieży. Głównym założeniem szkoły jest umożliwienie uczniom osiągania szybkich postępów w nauce.

Nasze zajęcia odbywają się w lokalu przy ul. Bairda 32a (zaledwie 250 m od Szkoły Podstawowej nr 2) oraz od września 2017 r. w Szkole Podstawowej nr 6 przy ul. Sportowej 31 w godzinach wczesnopopołudniowych, dopasowanych do szkolnego planu zajęć. Nasi pracownicy odbierają dzieci (klasy 0-III) ze świetlicy w szkole podstawowej nr 2 oraz odprowadzają z powrotem do szkoły po zakończonej lekcji. Dzięki temu rodzice naszych uczniów nie muszą martwić się, jak ich dzieci dotrą na dodatkowe lekcje angielskiego, a sami uczniowie mogą wesoło i twórczo spożytkować czas, który spędziliby w świetlicy.

Rym, rytm, muzyka i ruch, przedstawienia dla rodziców w grupach młodszych, projekty multimedialne w grupach starszych – to wszystko sprawia, że nasi uczniowie lubią zajęcia w Early Stage.

ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2017/2018

Zapisy on-line na rok szkolny 2017/2018 odbywają się poprzez naszą stronę internetową: https://www.earlystage.pl/szkola/grodzisk-mazowiecki/zapisy/nowy.

Spotkania poziomujące dla nowych uczniów będą prowadzone na bieżąco od 4 września. Nasze zajęcia w filii Grodzisk Mazowiecki rozpoczynamy w dniach 25-29 września. W okresie zapisów szkoła czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 14.00 do 19.00.

Zapraszamy wszystkie dzieci (od 3 roku życia) oraz młodzież gimnazjalną do wspólnego z nami odkrywania pasjonującego świata języka angielskiego!

Gwarantujemy intensywną naukę oraz znakomitą zabawę!