reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
grille gazowe

27

10 2022

Jest przetarg na ul. Okrężną


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jest przetarg na ul. Okrężną - Grodzisk News


Długo wyczekiwana inwestycja drogowa wreszcie doczeka się realizacji. Grodziski magistrat ogłosił przetarg na przebudowę ul. Okrężnej na odcinku od ul. Piaskowej do torów WKD.


Grodziszczanie regularnie dopytują o modernizację dalszego fragmentu ul. Okrężnej w Grodzisku. Gmina od dłuższego czasu miała projekt przebudowy fragmentu ul. Okrężnej od skrzyżowania z ul. Piaskową do torów WKD. Czekała na rozstrzygnięcie konkursu dotacyjnego – ostatecznie gmina w lipcu otrzymała 2 mln zł na dalszą przebudowę ul. Okrężnej. Jednak, aby można było ruszyć z robotami drogowymi, najpierw zakład energetyczny musiał zakończyć prace związane przebudową podziemnej linii energetycznej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Dziś już nie ma przeszkód, aby ogłosić postępowanie przetargowe – gmina właśnie rozpoczęła poszukiwania wykonawcy. W ramach inwestycji zostaną wykonane: jezdnia wraz ze ciągami pieszo-rowerowymi, infrastrukturą towarzyszącą, oświetleniem, oznakowaniem pionowym, oznakowaniem poziomym, zjazdami, usunięciem kolizji, oświetleniem, oraz wykonanie kanalizacji deszczowej i niezbędne zagospodarowanie zielenią. Zarówno jezdnia jak i ciąg pieszo-rowerowy mają mieć nawierzchnię bitumiczną.

Kiedy droga będzie gotowa? Termin realizacji zamówienia wyznaczono na 430 dni od daty podpisania umowy z wykonawcą.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

A co z obiecywanymi przyległymi ulicami? Tutaj link https://grodzisknews.pl/benedykcinski-w-2022-roku-przebudowa-dalszej-czesci-okreznej/ Kłamstwo jak zwykle? Dość Ziemi Grodziskiej, koniecznie odsunąć ich od władzy w kolejnych wyborach.
Grodzisk Maz. - żeby deweloperom i kolesiom żyło się lepiej. Za Wasze podatki. A wy stójcie w korkach


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.