TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

06

02 2021

Jest nowy raport MZ


Grodzisk News


foto: PixabayJest nowy raport MZ - Grodzisk News


Resort zdrowia podał najnowsze statystyki dotyczące pandemii. Jak wygląda sytuacja w powiecie grodziskim?


reklama Grodzisk mazowiecki

Według najnowszych danych (stan na dziś na godz. 10.30) w powiecie grodziskim w minionej doby u 23 osób wykryto zakażenie koronawirusem, co daje 2,38 zakażenia na 10 tys. mieszkańców. Łącznie wykonano 235 testów. W ciągu ostatnich 24 godzin zmarły trzy osoby. Wszystkie miały choroby współistniejące. Ponadto 862 osoby są objęte kwarantanną. W sąsiednich powiatach współczynnik zakażeń wygląda następująco: powiat pruszkowski – 1,92 zakażenia na 10 tys. mieszkańców (32 osoby z pozytywnym testem), powiat warszawski zachodni – 3,1 (37), powiat żyrardowski – 3,17 (24)

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Koronawirus w Polsce
Łącznie w naszym kraju zanotowano 5 965 nowych i potwierdzonych przypadków zakażenia wirusem z województw: mazowieckiego (986), pomorskiego (601), śląskiego (485), kujawsko-pomorskiego (466), wielkopolskiego (451), warmińsko-mazurskiego (439), dolnośląskiego (329), lubelskiego (320), łódzkiego (319), małopolskiego (293), zachodniopomorskiego (278), podlaskiego (217), podkarpackiego (205), lubuskiego (180), świętokrzyskiego (162), opolskiego (102). 132 zakażeń to dane bez wskazania adresu, które zostaną uzupełnione przez inspekcję sanitarną. Łącznie wykonano ponad 44 tys. testów.

Z powodu COVID-19 zmarły 72 osoby, natomiast z powodu współistnienia COVID-19 z innymi schorzeniami zmarło 211 osób. Od początku pandemii koronawirusa wykryto u ponad 1,5 mln osób. Ozdrowiało już ponad 1,3 mln ludzi.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.