04 09 2018

Jedna firma chętna do budowy parkingu przy Kierlańczyków. Zbyt droga?

04.09.2018, godz.: 12:01
Jedna firma chętna do budowy parkingu przy Kierlańczyków. Zbyt droga?
fot. Mariusz Kordel

Grodzisk zakończył nabór propozycji przetargowych na budowę parkingu przy Kierlańczyków i niewielkiego przedłużenia drogi dojazdowej do placu postojowego. Wpłynęła tylko jedna oferta, sporo wyższa niż kwota zakładana przez magistrat.

W ramach zadania ma powstać parking przy ul. Kierlańczyk. Plac będzie miał powierzchnię 400 metrów kwadratowych, zostanie w pełni oświetlony i wyposażony w kanalizację odprowadzającą nadmiar wód opadowych. Inwestycja obejmie także budowę krótkiego łącznika ul. Kierlańczyków z planowanym parkingiem.

Tyle założenia. Pytanie, jak przełoży się to na realizację, bowiem oferta przetargowa dość znacznie przekracza budżet założony przez magistrat. Żożyła ją firma Nicram Instalacje elektryczne Marcin Górny – opiewała na prawie 1,16 mln zł.

Magistrat tymczasem zaplanował, iż może wydać 750 tys. zł. Prawdopodobnie więc ogłosi ponowny przetarg.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata