03 12 2019

Jarmark Bożonarodzeniowy w Książenicach po raz trzeci

03.12.2019, godz.: 11:10
Jarmark Bożonarodzeniowy w Książenicach po raz trzeci
fot. Pixabay

Jak ten czas leci. Ani się obejrzeliśmy, a Jarmark Świąteczny w Książenicach będzie miał już swoją trzecią odsłonę. Organizatorzy zapowiadają moc różnorodnych atrakcji.

Jarmark zaplanowano na 14 grudnia. Odbędzie się na placu przed remizą w OSP w Książenicach, przy al. Olszowej 53 w godzinach od 15.00 do 19.00.

Co w programie? – Ozdoby świąteczne, rękodzieło dzieci i rodziców sprzedawane w ramach kiermaszu to tylko część zaplanowanych atrakcji. Przewidujemy coś na ząb: będzie kociołek z z ogniska, pyszności z grilla, domowe ciasta i ciepłe napoje. Nie zabraknie też atrakcji na scenie głównej, na której wystąpią kapela góralska, goście specjalni oraz uczniowie SP w Książenicach – wyliczają organizatorzy.

A i to nie wszystko. Będą również strzelnica, ścianka wspinaczkowa, gry i animacje dla dużych i małych, a także różnorakie stoiska wystawiennicze, na których będzie można kupić regionalne smakołyki, bibeloty itp.

💬︎ 0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.