reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

03

12 2019

Jarmark Bożonarodzeniowy w Książenicach po raz trzeci


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Jarmark Bożonarodzeniowy w Książenicach po raz trzeci - Grodzisk News


Jak ten czas leci. Ani się obejrzeliśmy, a Jarmark Świąteczny w Książenicach będzie miał już swoją trzecią odsłonę. Organizatorzy zapowiadają moc różnorodnych atrakcji.


Jarmark zaplanowano na 14 grudnia. Odbędzie się na placu przed remizą w OSP w Książenicach, przy al. Olszowej 53 w godzinach od 15.00 do 19.00. Co w programie? ? Ozdoby świąteczne, rękodzieło dzieci i rodziców sprzedawane w ramach kiermaszu to tylko część zaplanowanych atrakcji. Przewidujemy coś na ząb: będzie kociołek z z ogniska, pyszności z grilla, domowe ciasta i ciepłe napoje. Nie zabraknie też atrakcji na scenie głównej, na której wystąpią kapela góralska, goście specjalni oraz uczniowie SP w Książenicach ? wyliczają organizatorzy. A i to nie wszystko. Będą również strzelnica, ścianka wspinaczkowa, gry i animacje dla dużych i małych, a także różnorakie stoiska wystawiennicze, na których będzie można kupić regionalne smakołyki, bibeloty itp.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.