TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

09 2021

Jak poprawić komunikację z dziećmi – darmowe warsztaty dla rodziców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJak poprawić komunikację z dziećmi – darmowe warsztaty dla rodziców - Grodzisk News


Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza na warsztaty pozwalające poprawić komunikację w rodzinach, gdzie dochodzą do głosu emocje lub trudno o porozumienie z dzieckiem.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Warsztat „Rodzic saper, czyli jak rozbroić swoją złość” zostanie przeprowadzony w czwartek 30 września w godz. 18-21 w sposób zdalny. Uczestnicy, którzy spotkają się on-line, będą mogli nie tylko posłuchać wykładu Olgi Jastrzębskiej, pedagoga i trenera umiejętności wychowawczych, lecz także wymieniać się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Osoby chcące poświęcić więcej czasu na zagadnienia związane z wychowaniem dzieci i polepszyć relacje w swojej rodzinie mogą skorzystać z cyklu dziesięciu spotkań rozwijających temat „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”. Spotkania odbywać się będą wieczorami o godz. 18 w kolejne środy od 22 września, w świetlicy ŚOPS w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31. – Jest to oferta skierowana do wszystkich rodziców i wychowawców. Będziemy razem pracować przez trzy godziny, w miłej i bezpiecznej atmosferze – zachęca Olga Jastrzębska.

Więcej informacji o warsztatach i spotkaniach oraz zapisy:
tel. 533 305 495, e-mail: swietlica.grodziska@brwinow.pl

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.