TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

14

09 2021

Jak poprawić komunikację z dziećmi – darmowe warsztaty dla rodziców


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayJak poprawić komunikację z dziećmi – darmowe warsztaty dla rodziców - Grodzisk News


Środowiskowy Ośrodek Pomocy Społecznej w Brwinowie zaprasza na warsztaty pozwalające poprawić komunikację w rodzinach, gdzie dochodzą do głosu emocje lub trudno o porozumienie z dzieckiem.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Warsztat „Rodzic saper, czyli jak rozbroić swoją złość” zostanie przeprowadzony w czwartek 30 września w godz. 18-21 w sposób zdalny. Uczestnicy, którzy spotkają się on-line, będą mogli nie tylko posłuchać wykładu Olgi Jastrzębskiej, pedagoga i trenera umiejętności wychowawczych, lecz także wymieniać się własnymi doświadczeniami i spostrzeżeniami.

Osoby chcące poświęcić więcej czasu na zagadnienia związane z wychowaniem dzieci i polepszyć relacje w swojej rodzinie mogą skorzystać z cyklu dziesięciu spotkań rozwijających temat „Jak mówić, żeby dzieci nas słuchały? Jak słuchać, żeby dzieci do nas mówiły?”. Spotkania odbywać się będą wieczorami o godz. 18 w kolejne środy od 22 września, w świetlicy ŚOPS w Brwinowie przy ul. Grodziskiej 31. – Jest to oferta skierowana do wszystkich rodziców i wychowawców. Będziemy razem pracować przez trzy godziny, w miłej i bezpiecznej atmosferze – zachęca Olga Jastrzębska.

Więcej informacji o warsztatach i spotkaniach oraz zapisy:
tel. 533 305 495, e-mail: swietlica.grodziska@brwinow.pl
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.