TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

18

11 2015

Interwencja policji w podkowiańskiej galerii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór do galerii handlowej w Podkowie Leśnej wezwano policję powód? Podejrzenie kradzieży zabawek z jednego z butików. ? Jak na razie nie wpłynęło do nas jeszcze oficjalne zawiadomienie o przestępstwie. Gdy to nastąpi rozpoczniemy poszukiwania sprawcy ? mówią grodziscy policjanci.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. ? W Galerii Podkowa doszło do chyba do jakiegoś napadu na sklep. Na miejscu są policjanci ? poinformowała.

Doniesienia te zweryfikowaliśmy u źródła, a więc na policji. ? Mogę potwierdzić, że interweniowaliśmy w podkowiańskiej galerii w związku ze zgłoszeniem, że w jednym ze sklepów dziecięcych doszło do kradzieży zabawek ? mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. ? Jak na razie właściciel nie złożył jeszcze u nas oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie. Jeśli to nastąpi, rozpoczniemy czynności mające na celu ustalenie sprawcy przestępstwa lub wykroczenia w zależności od skali kradzieży ? dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.