TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

18

11 2015

Interwencja policji w podkowiańskiej galerii


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Interwencja policji w podkowiańskiej galerii - Grodzisk News


We wtorkowy wieczór do galerii handlowej w Podkowie Leśnej wezwano policję powód? Podejrzenie kradzieży zabawek z jednego z butików. ? Jak na razie nie wpłynęło do nas jeszcze oficjalne zawiadomienie o przestępstwie. Gdy to nastąpi rozpoczniemy poszukiwania sprawcy ? mówią grodziscy policjanci.


REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelniczki. ? W Galerii Podkowa doszło do chyba do jakiegoś napadu na sklep. Na miejscu są policjanci ? poinformowała.

Doniesienia te zweryfikowaliśmy u źródła, a więc na policji. ? Mogę potwierdzić, że interweniowaliśmy w podkowiańskiej galerii w związku ze zgłoszeniem, że w jednym ze sklepów dziecięcych doszło do kradzieży zabawek ? mówi st. asp. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim. ? Jak na razie właściciel nie złożył jeszcze u nas oficjalnego zawiadomienia o przestępstwie. Jeśli to nastąpi, rozpoczniemy czynności mające na celu ustalenie sprawcy przestępstwa lub wykroczenia w zależności od skali kradzieży ? dodaje.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.