reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

30

10 2020

Internetowa wyszukiwarka grobów


Grodzisk News


Internetowa wyszukiwarka grobów - Grodzisk Newsreklama Grodzisk mazowiecki

Zbliża się Dzień Wszystkich Świętych więc w najbliższych dniach wielu mieszkańców naszego powiatu, ale też i przyjezdnych będzie odwiedzać groby bliskich na lokalnych cmentarzach. Aby ułatwić znalezienie konkretnego grobu na cmentarzu komunalnych w Szczęsnem gmina uruchomiła specjalną wyszukiwarkę. A ? Dzięki wyszukiwarce w szybki sposób można znaleźć miejsce pochówku osoby zmarłej. W wyszukiwarkę należy wpisać jedno lub więcej z następujących kryteriów: imię, nazwisko, data urodzenia lub data śmierci. Otrzymamy listę osób pochowanych, które spełniają dane kryteria ? poinformował grodziski magistrat. W wyszukiwarce znajdziemy nie tylko podstawowe informacje o zmarłym, jak: imię, nazwisko czy datę narodzin i śmierci. Zostanie też wyświetlona fotografia nagrobka, a także mapa cmentarza, z wyróżnionym miejscem pochówku. To znacznie ułatwi znalezienie wybranego grobu. Wyszukiwarka jest dostępna tutaj.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.