reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

18

07 2020

Grodziski targ staroci wstrzymany


Grodzisk News


Grodziski targ staroci wstrzymany - Grodzisk News


Do redakcji napływało w ostatnim czasie sporo pytań od mieszkańców Grodziska o to, czy targ staroci normalnie odbywający się w każdą niedzielę, zorganizuje się także w tę najbliższą. Okoliczności jednak nie są normalne i już wiadomo, że z targu w niedzielę nie skorzystamy.


reklama Grodzisk mazowiecki

Targ staroci to rodzaj kiermaszu, na którym można kupić przeróżne rzeczy, którym upływający czas nadał wyrazistego charakteru. Znajdziemy na nim książki, płyty, obrazy, lustra, świeczniki, wazony oraz wszelakie bibeloty cieszące oko; są ubrania w stylu, a nawet przedmioty z II wojny światowej. Nie brakuje starych mebli, zegarów różnego typu i wielkości, porcelany oraz dawnych przedmiotów codziennego użytku, jak żelazka z duszą, ręczne młynki, moździerze kuchenne, lampy naftowe). Miłośnicy numizmatyki mogą cieszyć się na ogół stoiskami z monetami oraz banknotami. Oprócz typowych ?staroci? można również zakupić ubrania dziecięce oraz kwiaty i zioła. Na miejscu zawsze można było też coś zjeść i napić się herbaty, kawy. Grodziski magistrat poinformował jednak wczoraj, że w związku z koronawirusem targi staroci będą wstrzymane do odwołania. ? Z uwagi na utrzymującą się pandemię i wzrost zachorowań organizowanie Targów Staroci jest wstrzymane. Ponowny termin otwarcia opublikowany zostanie na stronie ZGK i urzędu miejskiego ? poinformował magistrat na Facebooku.

💬︎   dodaj komentarz

Czyli targ staroci na powietrzu zamknięty , ale kino działa normalnie. Ma to sens :)

dexter
19-07-2020 03:56

Bzdura !!!


19-07-2020 08:44

Ciekawe jest to , że na sobotnim targu, który odbywa się w tym samym miejscu, przewija się ogromna liczba ludzi. Bez maseczek. Gdzie jest Staraz Miejska i Policja. A Starocie, gdzie ludzi jest o wiele mniej - nie. Gdzie logika.

Krzysiek
19-07-2020 20:54

pokaż wszystkie komentarze (10)

reklama Grodzisk mazowiecki


📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.