reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

09 2022

Grodziski smogobus za 200 tysięcy złotych?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodziski smogobus za 200 tysięcy złotych? - Grodzisk News


Trwa postępowanie przetargowe na zakup pojazdu elektrycznego dla grodziskiej straży miejskiej, który zostanie wyposażony w aparaturę do badania jakości powietrza w gminie. Na razie nie wybrano jeszcze zwycięskiej firmy, ale za to podano szacowaną kwotę na zakup pojazdu. To 200 tysięcy złotych.


Zgodnie z zamówieniem ma to być fabrycznie nowy samochód (furgon) wyprodukowany w 2021 lub 2022 r., w srebrnym metalizowanym kolorze nadwozia, o dopuszczalnej masie całkowitej nie przekraczającej 3,5 tony. Musi spełniać wymogi normy EURO 6AG w zakresie emisji spalin oraz posiadać europejskie świadectwo homologacji zgodne z dyrektywą 2005/64/WE dotyczącą homologacji typu pojazdów mechanicznych pod względem ich przydatności do ponownego użycia, zdolności do recyklingu i odzysku. Auto ma mieć napęd elektryczny i ma być dostarczone wraz z zewnętrzną ładowarką.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Auto ma zostać dostarczone do 30 października tego roku. Choć okazuje się, że wcale nie tak łatwo znaleźć dziś dostawę samochodu elektrycznego. – Dotychczas było bardzo duże zainteresowanie na rynku zakupem pojazdów elektrycznych, także tych specjalnego przeznaczenia. Dlatego zwróciłem się do gminy o rozpisanie przetargu na zakup samego auta, które następnie oddzielnie wyposażymy w potrzebny osprzęt – mówi Dariusz Zalesiński, komendant grodziskiej straży miejskiej.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Kiedy się wreszcie skończy to eko oszołomstwo:(((( wydajcie te pieniądze na cokolwiek innego co ma sens.
wojak33


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.