reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

05 2023

Grodziski konkurs na najładniej ukwieconą posesję. Mieszkańcu, zgłoś się!


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plGrodziski konkurs na najładniej ukwieconą posesję. Mieszkańcu, zgłoś się! - Grodzisk News


Do 19 czerwca mieszkańcy Grodziska mogą zgłaszać kandydatury w konkursie na najładniejszą posesję. W corocznym plebiscycie oceniane będą nie tylko ogrody, lecz także balkony, mieszkania prywatne i obiekty wielomieszkaniowe.


Konkurs przeprowadzi i oceniać będzie komisja powołana przez burmistrza Grodziska, a składająca się z przedstawicieli Rady Miejskiej oraz pracownika wydziału ochrony środowiska.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Regulamin stanowi, że Komisja dokona przeglądu zgłoszonych posesji w lipcu i sierpniu, a te najpiękniej ukwiecone dostaną laury w konkursie. – W oparciu o dokonane oględziny komisja przyznaje kolejność miejsc w konkursie oraz wyróżnienia. Za udział w konkursie przewidziane są pamiątkowe dyplomy, nagrody książkowe oraz nagrody finansowe – podali urzędnicy w regulaminie konkursu.

W tym roku konkurs rozegra się w czterech kategoriach: balkony i ogródki w budynkach wielomieszkaniowych; posesje prywatne o charakterze mieszkaniowym; obiekty użyteczności publicznej obiekty wielomieszkaniowe.

Posesje będą oceniane pod kątem najładniejszych kompozycji kwiatowych i roślinnych. Co jednak ważne, zwycięzcy dwóch poprzednich odsłon konkursu oraz zdobywać drugiego miejsca przed rokiem, nie mogą brać udziału w tegorocznym konkursie.

Posesje można zgłaszać do 19 czerwca włącznie. Regulamin i formularz zgłoszeniowy dostępne są tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.