reklama Grodzisk mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

09

06 2017

Grodziska Jedynka ?Szkołą zawodową najwyższej jakości?


Grodzisk News


Grodziska Jedynka ?Szkołą zawodową najwyższej jakości? - Grodzisk News


Zespół Szkół nr 1 w Grodzisku Mazowieckim został wyróżniony w ogólnopolskim konkursie ?Szkoła zawodowa najwyższej jakości?


reklama Grodzisk mazowiecki

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Uroczysta gala odbyła się w warszawskiej Wyższej Szkole Menedżerskiej. Nasza Jedynka otrzymała laur w kategorii Szkoła Zawodowa Najwyższej Jakości. Prestiżu konkursowi przydaje fakt, iż zorganizowany został przez fundację Fundusz Współpracy, Mazowieckiego Kuratora Oświaty i Ośrodek Rozwoju Edukacji w Warszawie.

ZS1 został wyróżniony za projekt Erasmus + Gastronomia i hotelarstwo w wymiarze europejskim - nasza pasja i zawód. ? Szkoła po raz drugi otrzymała tak zaszczytne wyróżnienie potwierdzając realizację dobrych praktyk w zakresie kształcenia zawodowego oraz wysoki poziom i jakość kształcenia zawodowego ? cieszy się Cezary Skalski, dyrektor placówki.

Ideą konkursu jest pokazanie szkolnictwa zawodowego w pozytywnym świetle jako atrakcyjnej ścieżki edukacyjnej. Szkoły uczestniczące w konkursie dają przykład, jak wykorzystać swoje otoczenie, inwencję nauczycieli i zapał uczniów do tego, aby jak najlepiej ich przygotować do wejścia na rynek pracy, nie tylko pod kątem wysokich i aktualnych umiejętności zawodowych, ale też cenionych przez pracodawców postaw i kompetencji kluczowych.

💬︎   dodaj komentarz

reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.