TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

12 2022

Grodzisk zaprasza na kiermasz świąteczny


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Centrum Kultury Grodzisk Maz. Grodzisk zaprasza na kiermasz świąteczny - Grodzisk News


Trzeba powiedzieć, iż grodziski kiermasz świąteczny rokrocznie cieszy się sporym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Od 2016 roku jarmark funkcjonuje oddzielnie od imprezy mikołajkowej. Tak będzie i tym razem – mikołajki w Grodzisku zaplanowano bowiem na 11 grudnia, zaś kiermasz odbędzie się tydzień później.


Wydarzenie odbędzie się w godzinach od 11.00 do 19.00. Jak zwykle, nie zabraknie ozdób świątecznych i propozycji na ciekawe i nietuzinkowe upominki, wyrobów tradycyjnych i rękodzieła ludowego oraz całego mnóstwa przedmiotów „z duszą” – pięknych, zbytkownych, zaskakujących, eleganckich i zabawnych wykonanych przez lokalnych artystów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Będzie jeszcze jeden niepowtarzalny element tego wydarzenia – po raz pierwszy zorganizowane w nowej hali widowiskowo sportowej. (Ul. Sportowa)

– Święta tuż tuż, prezentowa gorączka już trwa a my mamy dla Was podpowiedź: 18 grudnia w nowej hali sportowej odbędzie się kiermasz świąteczny, gdzie z pewnością upolujecie coś wyjątkowego pod choinkę. Zapraszamy w godz.11.00-19.00 – zachęcają organizatorzy z grodziskiego ośrodka kultury.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.