reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

21

09 2022

Grodzisk z pierwszą nagrodą dla „Budowy Roku 2021”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Grodzisk z pierwszą nagrodą dla  „Budowy Roku 2021” - Grodzisk News


Niedawno przypominaliśmy, że Grodzisk walczy o tytuł Modernizacji Roku z nowo wybudowanym ratuszem i liczy na głosy internautów w fazie finałowej konkursu. Tymczasem dziś gmina otrzymała inną nagrodę – to wyróżnienie pierwszego stopnia konkursie „Budowa Roku 2021”.


Plebiscyt organizowany przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa przy współudziale Ministerstwa Budownictwa oraz Głównego Urzędu Nadzoru Budowlanego ma na celu wyłonienie obiektów budowlanych, na których "osiągnięto wyróżniające się wyniki realizacyjne."

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Zgłoszeń do konkursu mogą inwestorzy bezpośredni przygotowujący inwestycję do realizacji (w tym developerzy lub służby samorządów terytorialnych) oraz wykonawcy robót budowlano-montażowych: generalni lub główni. Nagrody i wyróżnienia są przyznawane jednostkom zgłaszającym.

Grodzisk dostał wyróżnienie pierwszego, najwyższego stopnia. Właśnie za budowę ratusza.

Grodzisk z pierwszą nagrodą dla  „Budowy Roku 2021” - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Dla siebie ratusz wybudowali i na to znalazły się pieniądze, pomimo gigantycznego zadłużenia tej gminy spowodowanego przez burmistrza i Ziemię Grodziską. A dzieci w szkołach tłoczą się 30-osobowych klasach i marzną na lekcjach. Kiedy nagrodę dostanie ten obiecywany od lat żłobek widmo, a kiedy dziurawe i zalewane ulice?
Grodziszczanin


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.