reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

19

01 2023

Grodzisk z certyfikatem „Samorządu przyjaznego rodzinie”


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: grodzisk.plGrodzisk z certyfikatem „Samorządu przyjaznego rodzinie” - Grodzisk News


Grodzisk znalazł się w gronie gmin wyróżnionych certyfikatem „Samorząd przyjazny rodzinie”. Gala wręczenia odbyła się w Warszawie, a wyróżnienie to odebrał wiceburmistrz Tomasz Krupski.


Certyfikaty przyznał Związek Dużych Rodzin „Trzy Plus”. – Jako największa w Polsce organizacja rodzinna (zrzeszamy ponad 8400 rodzin) ZDR3+ diagnozuje oraz podejmuje od 15 lat inicjatywy na rzecz rodzin, opierając je m.in. na współpracy z samorządami, aby być jak najbliżej pojawiających się wyzwań i potrzeb rodzin i jednocześnie jak najefektywniej na nie reagować. Wśród tych aktywności są m. in. organizowane od 11 lat Zjazdy Dużych Rodzin, Forum Samorządów na rzecz Rodziny, blisko 20 spotkań Oddziałów i Kół w całej Polsce, stworzenie Raportu „Dobre Praktyki w Samorządach 2021” – mówią organizatorzy certyfikacji.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Podczas spotkania w Warszawie rozmawiano także  o polityce rodzinnej na różnych szczeblach; o kondycji rodzin w Polsce, a także o specyfice dużych rodzin; o pielęgnowaniu więzi rodzinnych; budowaniu dobrych relacji, podnoszeniu kompetencji rodzicielskich i wychowawczych; o Karcie Dużej Rodziny oraz innych narzędziach i rozwiązaniach, wpływających na rozwój i codzienność rodzin w Polsce.

Warto przypomnieć, że w tym roku Grodzisk będzie także miejscem Ogólnopolskiego Zjazdu Dużych Rodzin


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Przewodnicząca pani Joanna Krupska wręczyła certyfikat Tomaszowi Krupskienu. I wszystko zostało w rodzinie. Jak ja to lubię. Przecież oni nawet nie musieli wychodzić z domu.

Becia
19-01-2023 21:00

Brawo Oni. Dla mojej rodziny gmina jest nieprzyjazna bo pracując u największego w mieście pracodawcy samorządowego zarabiam grosze.

Nela
20-01-2023 09:48

Rodzina na swoim !!!

adamo
23-01-2023 23:39
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.