TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

03 2021

Grodzisk: wstrzymane zapisy na szczepienia będą wznowione od 23 marca


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk: wstrzymane zapisy na szczepienia będą wznowione od 23 marca - Grodzisk News


Grodzisk poinformował dziś o wstrzymaniu zapisów w Mediatece na szczepienia dla osób z grupy wiekowej od 65 do 69 lat (szczepionka AstraZeneca). Od wtorku 23 marca mają jednak zostać wznowione zapisy dla osób urodzonych od 1952 do 1961 roku.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Otrzymaliśmy informację ze Szpitala Zachodniego, iż Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zmianie dostępności terminów na szczepienia. Terminy, które pierwotnie zostały utworzone jako tzw. wewnętrzne, tj. przeznaczone dla zapisów osobistych w wyznaczonych punktach szczepień (Szpital, Dworzec PKP) zostały udostępnione dla wszystkich kanałów zapisów (w tym poprzez infolinię) i natychmiast zajęte. Spowodowało to sytuację, że osoby, które osobiście przybyły do punktów szczepień, nie miały już możliwości zapisania się. Aktualnie brak jest możliwości zapisu na szczepienie dla osób w wieku 65-69 (szczepionką AstraZeneca) do Punktu Szczepień w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57 (Mediateka) – poinformował grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Szpital Zachodni stara się o uzyskanie dodatkowych dawek szczepionki. Zapisy dla roczników od 1952 do 1961 zostaną wznowione od jutra, tj. 23.03.2021.Można także dzwonić na infolinię 989 i ustalać termin szczepienia w innych punktach szczepień, często jednak poza naszym miastem – dodał.

Urzędnicy podają również, że zapisy dla grupy 70+ (osoby urodzone w latach 1951 i wcześniej szczepione szczepionką Pfizer) zostaną wznowione w dniach 25-26 marca 2021 r.

💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.