TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

22

03 2021

Grodzisk: wstrzymane zapisy na szczepienia będą wznowione od 23 marca


Grodzisk News


foto: PixabayGrodzisk: wstrzymane zapisy na szczepienia będą wznowione od 23 marca - Grodzisk News


Grodzisk poinformował dziś o wstrzymaniu zapisów w Mediatece na szczepienia dla osób z grupy wiekowej od 65 do 69 lat (szczepionka AstraZeneca). Od wtorku 23 marca mają jednak zostać wznowione zapisy dla osób urodzonych od 1952 do 1961 roku.


reklama Grodzisk mazowiecki

– Otrzymaliśmy informację ze Szpitala Zachodniego, iż Ministerstwo Zdrowia poinformowało o zmianie dostępności terminów na szczepienia. Terminy, które pierwotnie zostały utworzone jako tzw. wewnętrzne, tj. przeznaczone dla zapisów osobistych w wyznaczonych punktach szczepień (Szpital, Dworzec PKP) zostały udostępnione dla wszystkich kanałów zapisów (w tym poprzez infolinię) i natychmiast zajęte. Spowodowało to sytuację, że osoby, które osobiście przybyły do punktów szczepień, nie miały już możliwości zapisania się. Aktualnie brak jest możliwości zapisu na szczepienie dla osób w wieku 65-69 (szczepionką AstraZeneca) do Punktu Szczepień w Grodzisku Mazowieckim przy ul. 3 Maja 57 (Mediateka) – poinformował grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Szpital Zachodni stara się o uzyskanie dodatkowych dawek szczepionki. Zapisy dla roczników od 1952 do 1961 zostaną wznowione od jutra, tj. 23.03.2021.Można także dzwonić na infolinię 989 i ustalać termin szczepienia w innych punktach szczepień, często jednak poza naszym miastem – dodał.

Urzędnicy podają również, że zapisy dla grupy 70+ (osoby urodzone w latach 1951 i wcześniej szczepione szczepionką Pfizer) zostaną wznowione w dniach 25-26 marca 2021 r.
Dodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.