05 09 2018

Grodzisk otworzy sezon stand-upowy. Już w piątek

05.09.2018, godz.: 07:36
Grodzisk otworzy sezon stand-upowy. Już w piątek
fot. Facebook Stand-up Grodzisk

Grodziska grupa komików i stand-upperów otwiera sezon! Pierwszy występ w „gnieździe” Grupy Stand-up Grodzisk – klubie Emcztery – już 7 września.

Stand-up to w Polsce coraz popularniejsza formuła rozrywkowa. W przeciwieństwie do kabaretu, stand-up opiera się bardziej na charyzmie wykonawcy oraz kontakcie z publicznością niż na dopracowaniu każdego wiersza przedstawienia i wartości artystycznej. Artyści stand-upowi za główny cel stawiają sobie rozbawienie publiczności, przywiązują mniejszą wagę do kwestii artystycznych (piosenek i dekoracji znanych z kabaretów).

Podczas stand-upowych imprez śmiechu jednak nie brakuje, pozytywny klimat kształtują też interakcje z publicznością. Nie inaczej będzie w Grodzisku 7 września. Głównymi bohaterami wieczoru będą młodzi i zdolni komicy Mateusz Socha i Jasiek Borkowski, a w roli gospodarza sceny wystąpi Piotr Zola Szulowski.

Niemniej jednak podczas wydarzenia zaplanowano też open mic, czyli rodzaj przedstawienia, występu „na żywo”, w którym może brać udział ktokolwiek z publiczności.

Impreza odbędzie się 7 września o godz. 20.00 w klubie Emcztery przy al. Mokronoskich 4. Bilety do nabycia przed wejściem na wydarzenie w cenie 30 zł.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata