reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

05 2023

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Grodzisk MazowieckiGrodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News


Grodzisk Mazowiecki otrzymał tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach. Ponadto Grodzisk otrzymał II nagrodę w konkursie „Innowacyjny samorząd 2023”.


Ostatnio Grodzisk otrzymał dwa prestiżowe wyróżnienia. Podczas Międzynarodowego Forum Gospodarczego w Katowicach miasto i gmina otrzymały tytuł „Lidera Gospodarki Regionalnej 2023” za „upowszechnianie dobrych praktyk samorządu terytorialnego w zakresie wspierania rozwoju gospodarczego regionu, współpracy z mieszkańcami oraz przedsiębiorcami, a także za dotychczasowe wyniki zarządzania oraz aktywne działanie na rzecz ochrony środowiska”. Nagrodę odebrali Ewa Potocka, naczelnik Wydziału Promocji Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim oraz dyrektor grodziskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji Mariusz Smysło.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugą nagrodę przedstawiciele grodziskiego samorządu odebrali w Warszawie. W piątek 26 maja w siedzibie Ministerstwa Rozwoju i Technologii odbyła się gala rozdania nagród w 4. edycji konkursu „Innowacyjny Samorząd”. Ten konkurs to projekt Serwisu Samorządowego Polskiej Agencji Prasowej, w którym to nagradzane są najbardziej innowacyjne i kreatywne samorządy, których działanie może być inspiracją dla innych jednostek samorządu terytorialnego. Tutaj Grodzisk otrzymał nagrodę za II miejsce wśród gmin miejsko-wiejskich za planetarium i obserwatorium astronomiczne znajdujące się hali widowiskowo-sportowej. Nagrodę w imieniu gminy odebrali Szymon Gawarecki, zastępca naczelnika Wydziału Inwestycji i Funduszy Zewnętrznych Urzędu Miejskiego w Grodzisku Mazowieckim oraz Paweł Wasilewski, kierownik ds. edukacyjnych w hali widowiskowo-sportowej.

Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News
Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News
Grodzisk dwukrotnie wyróżniony - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz na

Miesiąc bez kupionej nagrody jest miesiącem straconym
ziemniaki grodziskie - z zewnątrz zielone w środku czerwone


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.
Warning: Undefined array key "tresc" in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 62

Warning: Undefined variable $podpis in /home/server702229/ftp/txt/koment2.php on line 63

Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.