TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

30

01 2023

GPA: Zmiany w rozkładzie jazdy pięciu linii autobusowych


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: GrodziskNews.plGPA: Zmiany w rozkładzie jazdy pięciu linii autobusowych - Grodzisk News


Od przyszłego poniedziałku (6 lutego) zmienią się rozkłady pięciu linii autobusowych: 13, 22, 24, 30, 51. Na zmiany ma wpływ m.in. otwarcie zachodnie obwodnicy Grodziska Mazowieckiego.


Grodziskie Przewozy Autobusowe wprowadzają zmiany w kursowaniu autobusów pięciu linii. Szczegóły poniżej.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Linia 13
Jak poinformowały Grodziskie Przewozy Autobusowe, Na wniosek pracowników firm strefy logistycznej w celu dopasowania do rozkładu jazdy pociągów oraz godzin pracy w zakładach, kursy odjeżdżające od poniedziałku do piątku oprócz świąt z przystanku Grodzisk Maz. Rokiciańska o godz. 7.20 i 13.55 będą odjeżdżać o godz. 7.23 i 14.10. Rozkład jest dostępny tutaj.

Linia 22
Na prośbę mieszkańców, celu poprawy dojazdu do Grodziska Maz. na godzinę 14.00 od poniedziałku do piątku oprócz świąt kurs odjeżdżający z przystanku Makówka Lukrecji do Grodziska Maz. o godz. 13.50 będzie odjeżdżać 15 min wcześniej – o godz. 13.35. Nowy rozkład dostępny jest tutaj.

Linia 24
W związku z otwarciem przejazdu przez obwodnicę Grodziska Maz., ale jednocześnie rozpoczęciem przebudowy drogi powiatowej w Chlebni, autobusy linii 24 będą kursować zmienioną trasą. Rozkład jest dostępny tutaj.

Linia 30
Na wniosek mieszkańców, w celu poprawy dopasowania kursowania do dzwonków szkolnych w Józefinie, kursy w dni nauki szkolnej odjeżdżające z przystanku Słubica-Wieś o godz. 14.12 i 15.12 po krótkiej przerwie w Słubicy będą odjeżdżać o godz. 14.25 i 15.20. Z przystanku Józefina Szkoła w kierunku Zalesia, Musuł i Grodziska Maz. autobusy odjadą odpowiednio o godz. 14.35 i 15.30. Nowy rozkład można pobrać tutaj.

Linia 51
Na wniosek mieszkańców, w celu poprawy dopasowania kursowania do dzwonków szkolnych w Józefinie, kurs odjeżdżający z Józefiny o godz. 10.30 będzie odjeżdżał o godz. 10.45, natomiast kurs odjeżdżający z Siestrzeni o godz. 11.00 będzie odjeżdżał o godz. 11.10. Rozkład jest dostępny tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.