TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

25

09 2022

Dziś charytatywna gala


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

1 - Grodzisk News


Już dziś (niedziela) odbędzie muzyczno-sportowa impreza charytatywna, której celem będzie zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację małej Michaliny Sobótki, której tata jest policjantem i na co dzień strzeże bezpieczeństwa mieszkańców powiatu grodziskiego.


5-letnia dziś dziewczynka przyszła na świat z rozszczepem kręgosłupa, tzw. pęcherzem neurogennym, niedowładem kończyn dolnych i wodogłowiem. W lutym 2021 roku udało się zebrać pieniądze i wykonać operację biodra w Klinice w Aschau w Niemczech. Radość trwała tylko 2 miesiące. W kwietniu tego roku doszło do złamania kości udowej pod wszczepioną płytką, konieczna była natychmiastowa operacja ratująca efekty tej poprzedniej!

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Najbliżsi Michaliny oraz ludzie dobrej woli walczą o zebranie kolejnych środków na leczenie i rehabilitację, których 5-latka cały czas potrzebuje. Stąd też pomysł zorganizowania Charytatywnej Gali Disco, na której wystąpi wielu wykonawców i zespołów, a poza wsytępami scenicznymi przewidziano wiele innych atrakcji, jak pokazy sprzętu policyjnego, w tym ekwipunku oddziałów specjalnych, dmuchańce, wesołe miasteczko, stoiska gastronomiczne, licytacje atrakcyjnych gadżetów. Teatr dla dzieci T-Art zaprezentuje także przedstawienie pt. „Pchła Szachrajka”. Ta część imprezy w Kłudnie Starym ruszy o godz. 14.00 25 września.

Wcześniej, bo w południe na stadionie w Chlebni odbędzie się z kolei mecz, w którym o zwycięstwo powalczą Reprezentacja Polski Disco oraz Reprezentacja 23. Bazy Lotnictwa Taktycznego z Mińska Mazowieckiego.

Szczegóły na plakacie poniżej.

Dziś charytatywna gala - Grodzisk News


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.