TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

01 2022

Dziś Bogoria gra w Pucharze Europy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plDziś Bogoria gra w Pucharze Europy - Grodzisk News


W czwartkowy wieczór Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra pierwsze spotkanie w ćwierćfinałowe w Pucharze Europy z duńskim Roskilde BTK61. Początek meczu o godz. 19.00.


Do Roskilde Bogoria pojechała w sporym osłabieniu, bowiem nie dość, że ze względu na kwarantannę zabraknie Michała Badowskiego, to w kraju pozostać musiał także trener Tomasz Redzimski. Zastąpi go Paweł Fertikowski, który w zeszłym sezonie poprowadził Bogorię w dwóch spotkaniach ligowych i oba udało się wygrać.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kto więc wystąpi dziś w oddalonym o 30 km od Kopenhagi Roskilde? Pavle Sirucek, Miłosz Redzimski oraz Panagiotis Gionis. Skład mocny, ale bardzo ważna będzie dyspozycja dnia, bowiem rywale przystąpią w najmocniejszym zestawieniu – zagrają Michael Maze, Jens Lundqvist oraz Mikkel Hindersson. Zarówno Maze, jak i Szwed Lundqvist w swoim dorobku mają medale największych światowych imprez. Maze to medalista Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich.

Bogoria grała już z Duńczykami trzy lata temu. Wtedy to w fazie grupowej Ligi Mistrzów wygrali na wyjeździe 3:0, ale w rewanżu we własnej hali przegrali 1:3. Jak będzie tym razem? Początek pierwszego spotkania dziś o godz. 19.00. Transmisję ze spotkania można obejrzeć tutaj.

Rewanż zostanie rozegrany 21 stycznia o godz. 18.00 w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.