TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

13

01 2022

Dziś Bogoria gra w Pucharze Europy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plDziś Bogoria gra w Pucharze Europy - Grodzisk News


W czwartkowy wieczór Bogoria Grodzisk Mazowiecki zagra pierwsze spotkanie w ćwierćfinałowe w Pucharze Europy z duńskim Roskilde BTK61. Początek meczu o godz. 19.00.


Do Roskilde Bogoria pojechała w sporym osłabieniu, bowiem nie dość, że ze względu na kwarantannę zabraknie Michała Badowskiego, to w kraju pozostać musiał także trener Tomasz Redzimski. Zastąpi go Paweł Fertikowski, który w zeszłym sezonie poprowadził Bogorię w dwóch spotkaniach ligowych i oba udało się wygrać.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Kto więc wystąpi dziś w oddalonym o 30 km od Kopenhagi Roskilde? Pavle Sirucek, Miłosz Redzimski oraz Panagiotis Gionis. Skład mocny, ale bardzo ważna będzie dyspozycja dnia, bowiem rywale przystąpią w najmocniejszym zestawieniu – zagrają Michael Maze, Jens Lundqvist oraz Mikkel Hindersson. Zarówno Maze, jak i Szwed Lundqvist w swoim dorobku mają medale największych światowych imprez. Maze to medalista Mistrzostw Świata oraz Igrzysk Olimpijskich.

Bogoria grała już z Duńczykami trzy lata temu. Wtedy to w fazie grupowej Ligi Mistrzów wygrali na wyjeździe 3:0, ale w rewanżu we własnej hali przegrali 1:3. Jak będzie tym razem? Początek pierwszego spotkania dziś o godz. 19.00. Transmisję ze spotkania można obejrzeć tutaj.

Rewanż zostanie rozegrany 21 stycznia o godz. 18.00 w Grodzisku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.