04 10 2015

Dzień bezpłatnych porad specjalistycznych

04.10.2015, godz.: 15:23
Dzień bezpłatnych porad specjalistycznych
fot. Pixabay

Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna znajdująca się przy ul. Bałtyckiej 30 w Grodzisku zaprasza na dzień bezpłatnych porad.

24 października w placówce przy Bałtyckiej będzie można skorzystać z porad wielu specjalistów. Psycholog Katarzyna Skiba podpowie jak radzić sobie z niewłaściwymi i trudnymi zachowaniami dzieci i młodzieży,  pomoże przy problemach rodzinnych oraz trudności w nawiązywaniu relacji.  Oligofrenopedagog Dorota Ignaczewska rozpozna symptomy dysleksji u dziecka, natomiast terapeuta uzależnień Wojciech Wanat udzieli porad dla rodziców i młodzieży dotyczących ryzyka zażywania tzw. dopalaczy. Do dyspozycji mieszkańców będą również psychoterapeuta i specjalista psychologii klinicznej Jonatan Britmann, specjalista psychiatra Marek Bartosik, prawnik Michał Wysocki (prawo rodzinne i opiekuńcze), neurolog Jolanta Bilecka oraz fizjoterapeuta Marta Kowalczyk-Synowiec (zaburzenia w rozwoju ruchowym małych dzieci).

Zapisywać się można telefonicznie pod numerami (22) 755 55 74, (22) 723 16 44 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00–18.00. Konsultacje odbędą się 24 października w godzinach 11.00–15.00.

W trakcie konsultacji dzieci będą miały zapewnioną opiekę oraz będą mogły pobawić się interaktywną lampą światłowodową.

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata