TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

24

06 2021

Dwóch poszukiwanych w rękach policji


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayDwóch poszukiwanych w rękach policji - Grodzisk News


Funkcjonariusze z Nadarzyna zatrzymali dwóch mężczyzn poszukiwanych przez Sąd Rejonowy w Pruszkowie. Jeden zamienił karę więzienia na karę grzywny, drugi trafił do zakładu karnego.


reklama Grodzisk Mazowiecki

W ostatnim czasie policjanci kryminalni z komisariatu w Nadarzynie skupili się m.in. na ustaleniu miejsca pobytu poszukiwanych osób. Wczoraj zatrzymali 42-latka, który miał do odbycia karę pozbawienia wolności. – Czynności operacyjne prowadzone przez policjantów doprowadziły do ustalenia aktualnego miejsca pobytu poszukiwanego. Gdy policjanci zapukali do jego drzwi, mężczyzna próbował uciec tylnymi drzwiami, gdzie czekał już na niego funkcjonariusz. Mężczyzna został doprowadzony do komisariatu. Mężczyzna miał możliwość zamiany kary więzienia na karę grzywny, z czego też skorzystał – poinformowała Komenda Powiatowa Policji w Pruszkowie.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Drugi poszukiwany został zatrzymany w Strzeniówce. 54-latek miał do odbycia karę 111 dni w zakładzie karnym. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych czynności na komisariacie w Nadarzynie, zatrzymany został przetransportowany do więzienia gdzie odbędzie karę.

Policjanci ostrzegają, że za pomoc w ukrywaniu sprawcy przestępstwa grozi kara do pięciu lat pozbawienia wolności.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.