TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

30

04 2021

Duży ruch na lokalnych drogach. Było kilka kolizji


Grodzisk News


foto: Czytelnik PawełDuży ruch na lokalnych drogach. Było kilka kolizji - Grodzisk News


W piątkowe popołudnie na grodziskich drogach doszło do kilku kolizji. Nikt nie odniósł obrażeń.


Informację o jednej z kolizji otrzymaliśmy od czytelników. Zdjęcia z ul. Osowieckiej w Adamowiźnie nadesłało dwóch Pawłów.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Do zdarzenia doszło tuż po godz. 15.00. – Było to zderzenie samochodu dostawczego i osobowego. Na szczęście nikomu nic się nie stało, była to kolizja. Na jezdnię wylały się płyny eksploatacyjne stąd byli wzywani na miejsce strażacy – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Strażacy informują, że nie ma utrudnień w ruchu. – Oba pojazdy znajdują się poza drogą, więc jest przejezdna. Na miejscu był jeden zastęp z grodziskiej Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej – mówi st. bryg. Krzysztof Tryniszewski, komendant Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Grodzisku Mazowieckim.

Rzecznik grodziskiej policji dodaje, że to nie jedyna kolizja w naszym powiecie. – Dziś mieliśmy ich kilka na terenie Grodziska i okolic. Można zauważyć znacznie wzmożony ruch na naszych drogach przed majówką i prawdopodobnie stąd większa liczba takich zdarzeń drogowych. Apelujemy o ostrożność – zaznacza asp. sztab. Zych.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.