TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

11 2021

Czy z Wigrami wygramy?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCzy z Wigrami wygramy? - Grodzisk News


Już w najbliższą sobotę Pogoń Grodzisk podejmie u siebie Wigry Suwałki. Zawodnicy Krzysztofa Chrobaka liczą, że uda im się przełamać złą passę i zrobić kolejny krok ku utrzymaniu.


Niestety gracze Pogoni nie mają ostatnio najlepszego czasu – cztery ostatnie mecze kończyli porażką a nie wygrali już od 19 września i zwycięstwa z Pogonią Siedlce. W pozostałych siedmiu spotkaniach zdobyli tylko trzy punkty na 21 możliwych. Z kolei najbliższy rywal Pogoni, czyli Wigry Suwałki jest na przeciwległym biegunie, bowiem na siedem ostatnich meczów wygrał cztery razy, dwa razy zremisował i odniósł tylko jedną porażkę (ale co ciekawe, z przedostatnim Hutnikiem Kraków). Zespół z Suwałk zajmuje co prawda siódmą lokatę, ale ma tylko punkt straty do trzeciej w tabeli Chojniczanki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W kadrze najbliższych rywali pogoni jest kilku piłkarzy z ekstraklasowym doświadczeniem. Bartłomiej Babiarz ma na swoim koncie aż 142 występy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, które zanotował w barwach Zagłębia Sosnowiec, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i Ruchu Chorzów, natomiast Rafał Grzelak rozegrał 71 spotkań w polskiej Ekstraklasie oraz 13 meczów w szkockiej Premiership (Heart of Midlothian FC).

W Wigrach ciężar zdobywania bramek rozkłada się na całą drużynę, stąd najskuteczniejszy gracz ma jak dotąd jedynie trzy gole (Mateusz Sowiński), natomiast po dwa trafienia mają Mikołaj Łabojko, Kacper Michalski, Piotr Pierzchała.

Spotkanie z Wigrami odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie przy al. Mokronoskich w Grodzisku Mazowieckim. Początek spotkania o godz. 13.00.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.