reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

12

11 2021

Czy z Wigrami wygramy?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: PixabayCzy z Wigrami wygramy? - Grodzisk News


Już w najbliższą sobotę Pogoń Grodzisk podejmie u siebie Wigry Suwałki. Zawodnicy Krzysztofa Chrobaka liczą, że uda im się przełamać złą passę i zrobić kolejny krok ku utrzymaniu.


Niestety gracze Pogoni nie mają ostatnio najlepszego czasu – cztery ostatnie mecze kończyli porażką a nie wygrali już od 19 września i zwycięstwa z Pogonią Siedlce. W pozostałych siedmiu spotkaniach zdobyli tylko trzy punkty na 21 możliwych. Z kolei najbliższy rywal Pogoni, czyli Wigry Suwałki jest na przeciwległym biegunie, bowiem na siedem ostatnich meczów wygrał cztery razy, dwa razy zremisował i odniósł tylko jedną porażkę (ale co ciekawe, z przedostatnim Hutnikiem Kraków). Zespół z Suwałk zajmuje co prawda siódmą lokatę, ale ma tylko punkt straty do trzeciej w tabeli Chojniczanki.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W kadrze najbliższych rywali pogoni jest kilku piłkarzy z ekstraklasowym doświadczeniem. Bartłomiej Babiarz ma na swoim koncie aż 142 występy na najwyższym szczeblu rozgrywkowym, które zanotował w barwach Zagłębia Sosnowiec, Termaliki Bruk-Bet Nieciecza i Ruchu Chorzów, natomiast Rafał Grzelak rozegrał 71 spotkań w polskiej Ekstraklasie oraz 13 meczów w szkockiej Premiership (Heart of Midlothian FC).

W Wigrach ciężar zdobywania bramek rozkłada się na całą drużynę, stąd najskuteczniejszy gracz ma jak dotąd jedynie trzy gole (Mateusz Sowiński), natomiast po dwa trafienia mają Mikołaj Łabojko, Kacper Michalski, Piotr Pierzchała.

Spotkanie z Wigrami odbędzie się w najbliższą sobotę na stadionie przy al. Mokronoskich w Grodzisku Mazowieckim. Początek spotkania o godz. 13.00.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.