reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

09 2020

Czy w Grodzisku brakuje miejsc dla młodzieży?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Czy w Grodzisku brakuje miejsc dla młodzieży? - Grodzisk NewsDo naszej redakcji w tej sprawie zwrócił się jeden z czytelników. ? Czy będzie w końcu coś dla młodzieży w tym Grodzisku? Jakiś klub, jakieś knajpy żeby gdzieś wyjść, napić się, jakieś koncerty disco polo, a nie ciągle coś dla emerytów? ? dopytuje Mariusz. Zwróciliśmy się z tymi pytaniami do burmistrza Grodziska. Ten zapewnia, że jest w planach utworzenie klubu dla młodzieży. ? Restauracje w Grodzisku są i to nie ulega wątpliwości, ale może faktycznie one nie do końca mogą być atrakcyjne dla młodzieży. Na koniec września będziemy otwierali propozycje zabudowy placu Króla Zygmunta Starego i tej wielkiej działki. Tam powstanie szkoła muzyczna, w niej również powstanie taki klub dla młodzieży ? mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska. Kiedy ta szkoła muzyczna powstanie? ? Do połowy 2021 roku powinien być gotowy projekt i w tym samym roku będziemy ogłaszali przetarg na budowę. W 2023 r. inwestycja powinna być gotowa. Do tego czasu, tylko jak minie ta pandemia, bo wcześniej będzie trudno, chcemy organizować lub współorganizować z młodzieżową radą, która jest przy gminie, także imprezy dla młodzieży ? dodaje grodziski włodarz. A jak burmistrz odnosi się do idei organizowania w Grodzisku koncertów disco polo? ? Co do disco polo, to uważam, że powinniśmy zdecydowanie promować muzykę na wyższym poziomie. Jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać tej muzyki, to ma do tego pełne prawo, ale jako odpowiedzialny człowiek nie mam zamiaru lansować czegoś, co nie reprezentuje zbyt wysokiego poziomu ? podkreśla burmistrz Benedykciński. A Wy jak uważacie? Czy w Grodzisku brakuje atrakcji dla młodzieży? Jeżeli tak to jakich? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki
Dodaj komentarz

Odpowiadasz na

Szkoda że burmistrz nie posiada wyższego poziomu.!
Kk


Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.