TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

02

09 2020

Czy w Grodzisku brakuje miejsc dla młodzieży?


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Czy w Grodzisku brakuje miejsc dla młodzieży? - Grodzisk NewsDo naszej redakcji w tej sprawie zwrócił się jeden z czytelników. ? Czy będzie w końcu coś dla młodzieży w tym Grodzisku? Jakiś klub, jakieś knajpy żeby gdzieś wyjść, napić się, jakieś koncerty disco polo, a nie ciągle coś dla emerytów? ? dopytuje Mariusz. Zwróciliśmy się z tymi pytaniami do burmistrza Grodziska. Ten zapewnia, że jest w planach utworzenie klubu dla młodzieży. ? Restauracje w Grodzisku są i to nie ulega wątpliwości, ale może faktycznie one nie do końca mogą być atrakcyjne dla młodzieży. Na koniec września będziemy otwierali propozycje zabudowy placu Króla Zygmunta Starego i tej wielkiej działki. Tam powstanie szkoła muzyczna, w niej również powstanie taki klub dla młodzieży ? mówi nam Grzegorz Benedykciński, burmistrz Grodziska. Kiedy ta szkoła muzyczna powstanie? ? Do połowy 2021 roku powinien być gotowy projekt i w tym samym roku będziemy ogłaszali przetarg na budowę. W 2023 r. inwestycja powinna być gotowa. Do tego czasu, tylko jak minie ta pandemia, bo wcześniej będzie trudno, chcemy organizować lub współorganizować z młodzieżową radą, która jest przy gminie, także imprezy dla młodzieży ? dodaje grodziski włodarz. A jak burmistrz odnosi się do idei organizowania w Grodzisku koncertów disco polo? ? Co do disco polo, to uważam, że powinniśmy zdecydowanie promować muzykę na wyższym poziomie. Jeżeli ktoś ma ochotę posłuchać tej muzyki, to ma do tego pełne prawo, ale jako odpowiedzialny człowiek nie mam zamiaru lansować czegoś, co nie reprezentuje zbyt wysokiego poziomu ? podkreśla burmistrz Benedykciński. A Wy jak uważacie? Czy w Grodzisku brakuje atrakcji dla młodzieży? Jeżeli tak to jakich? Czekamy na Wasze opinie w komentarzach.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

💬︎   dodaj komentarz

Szkoda że burmistrz nie posiada wyższego poziomu.!

Kk
02-09-2020 11:02

Jeśli koncerty disco polo, to walcie do Błonia, tam burmistrz ma ten poziom, lansuje disco polo jako najlepsza muzę i od lat na festynach miejskich tylko disco polo;) A z waszym burmistrzem sie zgadzam - należy promować muzykę na wyższym poziomie. Wiejskie klimaty zapewnia burmistrz Błonia od lat.

bloniak
02-09-2020 14:06

Tylko nie disco polo!!!!

K
02-09-2020 14:51

Disco polo i "poziom". dramat.

Kuba
02-09-2020 15:49

Akurat burmistrz Grodziska pasował by do koncertu disco polo ten sam poziom.

Grodziszczanin
02-09-2020 17:18

Tylko nie disco polo. Grodzisk miasto kultury!!!!

Zico76
02-09-2020 19:02

Jak coś na wyższym poziomie polecam "Meek, Oh Why?" z muzyka alternatywną, na pewno byłyby kolejki w których sam bym stał

DżejDablju
03-09-2020 21:10

Co się dzieje z ludźmi, człowiek stwierdził i słusznie ze disco polo nie będzie promował w Grodzisku i brawo za to! Ale hejt poszedł, dramat i jeszcze raz dramat co sobą reprezentujecie, zero argumentów z waszej strony tylko zawiść i chamstwo. Pozdrawiam normalnych.

Uvydibjcufgxh
03-09-2020 21:59

Burmistrz dobrze powiedział. Jak to jest, że młodzież nie potrafi się sama ogarnąć?

Tomasz Kane
04-09-2020 08:29

Powinien powstać klub taneczny gdzie młodzież mogłaby się wyszaleć. Co do gatunku muzycznego osobiście nie przepadam za disco polo ale powinno być kilka sal dla każdego inny rodzaj.


04-09-2020 13:00

Czuje, że propozycje dla młodzieży to będą w stylu "współczesne hity w wydaniu smyczkowym", lub "klub dyskusyjny - porozmawiajmy o przyszłości". Ludzie, człowiek młody to i trochę wyszaleć się chce, pobawić, jeśli chcieli by się bawić przy disco polo nie się bawią, jeśli przy techno to niech się bawią. Burmistrz stał się ekspertem od poziomu muzyki dla młodzieży. Kończąc, nic się droga młodzieży nie zmieni, nie liczcie na to.

Ernest
04-09-2020 13:55
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.