TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

02 2023

Budowa parkingu „Parkuj i jedź” idzie do przodu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr Remiszewski1 - Grodzisk News


Trwają prace związane z budową parkingu „parkuj i jedź” w Milanówku. Obiekt powstanie przy ul. Smoleńskiego, a po jego wybudowaniu przybędzie kilkadziesiąt miejsc do parkowania przy stacji PKP. O aktualnych postępach prac mówił burmistrz Piotr Remiszewski. Nie omieszkał także wspomnieć o „aktach wandalizmu.


Milanówek realizuje tę inwestycję m.in. dzięki dofinansowaniu z programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dotacja wynosi ponad 3,5 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Trwają zaawansowane prace w ramach budowy strefy parkingowej P&R. Aktualnie, zaawansowana w 70% jest budowa nowego chodnika i części wjazdów na posesje – poinformował burmistrz Piotr Remiszewski.

Włodarz dodał, że niestety doszło także do „aktu wandalizmu” – Z przykrością informuję, że w nocy z 15 na 16 lutego, wandale zniszczyli 7 osadzonych w podbudowie betonowej krawężników... Jak widać standardy cywilizacyjne przeszkadzają niektórym mieszkańcom naszego miasta... To bardzo smutne... Mam nadzieję, że to ostatni akt destrukcji w naszym mieście – podał Piotr Remiszewski.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.