TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja
wyłączenia prądu
jacuzzi ogrodowe

21

02 2023

Budowa parkingu „Parkuj i jedź” idzie do przodu


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: Facebook/Burmistrz Piotr Remiszewski1 - Grodzisk News


Trwają prace związane z budową parkingu „parkuj i jedź” w Milanówku. Obiekt powstanie przy ul. Smoleńskiego, a po jego wybudowaniu przybędzie kilkadziesiąt miejsc do parkowania przy stacji PKP. O aktualnych postępach prac mówił burmistrz Piotr Remiszewski. Nie omieszkał także wspomnieć o „aktach wandalizmu.


Milanówek realizuje tę inwestycję m.in. dzięki dofinansowaniu z programu Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych. Dotacja wynosi ponad 3,5 mln zł.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

–Trwają zaawansowane prace w ramach budowy strefy parkingowej P&R. Aktualnie, zaawansowana w 70% jest budowa nowego chodnika i części wjazdów na posesje – poinformował burmistrz Piotr Remiszewski.

Włodarz dodał, że niestety doszło także do „aktu wandalizmu” – Z przykrością informuję, że w nocy z 15 na 16 lutego, wandale zniszczyli 7 osadzonych w podbudowie betonowej krawężników... Jak widać standardy cywilizacyjne przeszkadzają niektórym mieszkańcom naszego miasta... To bardzo smutne... Mam nadzieję, że to ostatni akt destrukcji w naszym mieście – podał Piotr Remiszewski.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Odpowiadasz naRegulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.