01 08 2019

Boisko Pogoni zyska oświetlenie

01.08.2019, godz.: 11:08
Boisko Pogoni zyska oświetlenie
fot. grodzisk.pl

W tym roku budowa nowego boiska treningowego, a w niedalekiej przyszłości oświetlenia wokół głównego placu gry Pogoni Grodzisk – tak należy interpretować przetarg grodziskiego magistratu.

Pogoń awansowała do trzeciej ligi i by spełniać wymogi licencyjne, jej domowy stadion powinien mieć oświetlenie umożliwające korzystanie z obiektu po zmroku.

Stąd ogłoszony właśnie przetarg na wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej potrzebnej do budowy oświetlenia. Przetarg obejmuje projekt wraz z uzyskaniem wszelkich niezbędnych decyzji, uzgodnień, opinii, pozwoleń inwestycyjnych.

W projekcie ujęte ma być oświetlenie placu wespół z infrastrukturą techniczną potrzebną do zasilenia, wykonania systemu zasilania awaryjnego i sterowania. Na boisku mogą być rozgrywane mecze piłki nożnej III ligi, zatem oświetlenie powinno być dostosowane do wymagań stawianym boiskom sportowym do piłki nożnej co najmniej tego poziomu rozgrywkowego.

Dokumentacja ma być gotowa ciągu pół roku od daty podpisania umowy.

0

Dodaj Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

*

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi
blog
Współpracownik
Wieści z szopy - czyli co z tą koleją.
blog
Współpracownik
Piłka w grze - wieści z lokalnych boisk.
blog
Współpracownik
Śledź Nas - W podróży dookoła świata