reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

10

11 2021

Bogoria zagra w Pucharze Europy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bogoriagrodzisk.plBogoria zagra w Pucharze Europy - Grodzisk News


Tenisiści stołowi Bogorii Grodzisk Mazowiecki zajęli trzecie miejsce w grupie Ligi Mistrzów. Oznacza to odpadnięcie z najważniejszych klubowych rozgrywek na kontynencie, ale nie oznacza końca gry w europejskich pucharach. Zagrają bowiem w Pucharze Europy.


W swojej grupie Bogoria zajęła trzecie miejsce, tuż za zespołami z Niemiec i Rosji. Choć premiowane awansem do ćwierćfinału są dwa pierwsze miejsca to trzecia lokata umożliwia dalszą grę w Europie, a konkretnie w Pucharze Europy, który w poprzednich sezonach nosił nazwę Pucharu ETTU. Bogoria zagra w tych rozgrywkach od drugiego etapu grupowego jako jedna z dwunastu drużyn. W pierwszym wystąpiło 20 drużyny, które zostały podzielone na cztery grupy po pięć drużyn. Awans do dalszych gier wywalczyły po 2 z każdej grupy. Do tych zespołów dołączyły drużyny z trzecich miejsc z fazy grupowej Ligi Mistrzów.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Bogoria może być jednym z faworytów tego turnieju, ma jeden z najmocniejszych składów. Z kim zagrają podopieczni Tomasza Redzimskiego? Dowiemy się w sobotę po godz. 15.00 kiedy to odbędzie się losowanie. Znany jest natomiast termin najbliższych spotkań – Bogoria zagra w Pucharze Europy w dniach 10–12 grudnia.

Przypomnijmy, że Bogoria w sezonie 2011/2012 dotarła aż do finału, gdzie mierzyła się z zespołem UMMC Jekaterynburg. Wtedy lepszy okazał się zespół z Rosji.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.