TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

02 2022

Bezpłatne przejazdy pociągami WKD i KM dla obywateli Ukrainy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bezpłatne przejazdy pociągami WKD i KM dla obywateli Ukrainy - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiły, że obywatele Ukrainy mogą nieodpłatnie w nieograniczonym zakresie podróżować pociągami obu przewoźników.


Do Polski trafia coraz więcej uchodźców z Ukrainy. Pomoc dla nich jest coraz szersza, a właśnie przyłączyły się do niej Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu Spółki w uzgodnieniu z Samorządem Województwa Mazowieckiego od natychmiast (to jest od dnia 26.02.2022) do dnia 25.03.2022 dla obywateli Ukrainy wprowadza się NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami WKD. Podczas przejazdu pociągiem WKD wystarczy okazać paszport Ukrainy albo ewentualnie inny dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy – poinformowała spółka WKD.

Podobny komunikat wystosowały Koleje Mazowieckie. – Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o. informuje, decyzją Zarządu Spółki od natychmiast (to jest od dnia 26 lutego 2022 r.) do dnia 25 marca 2022 r. dla obywateli Ukrainy wprowadza się NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami „Kolei Mazowieckich – KM”. Podczas przejazdu pociągiem Kolei Mazowieckich – KM wystarczy okazać paszport Ukrainy albo ewentualnie inny dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy – czytamy na stronie Kolei Mazowieckich.

Bezpłatne przejazdy wprowadzili również inni przewoźnicy. Pełna lista jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻ
💬︎   dodaj komentarz
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.