TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

27

02 2022

Bezpłatne przejazdy pociągami WKD i KM dla obywateli Ukrainy


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bezpłatne przejazdy pociągami WKD i KM dla obywateli Ukrainy - Grodzisk News


Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa ogłosiły, że obywatele Ukrainy mogą nieodpłatnie w nieograniczonym zakresie podróżować pociągami obu przewoźników.


Do Polski trafia coraz więcej uchodźców z Ukrainy. Pomoc dla nich jest coraz szersza, a właśnie przyłączyły się do niej Koleje Mazowieckie i Warszawska Kolej Dojazdowa.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

– Warszawska Kolej Dojazdowa sp. z o.o. informuje, że decyzją Zarządu Spółki w uzgodnieniu z Samorządem Województwa Mazowieckiego od natychmiast (to jest od dnia 26.02.2022) do dnia 25.03.2022 dla obywateli Ukrainy wprowadza się NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami WKD. Podczas przejazdu pociągiem WKD wystarczy okazać paszport Ukrainy albo ewentualnie inny dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy – poinformowała spółka WKD.

Podobny komunikat wystosowały Koleje Mazowieckie. – Koleje Mazowieckie – KM sp. z o.o. informuje, decyzją Zarządu Spółki od natychmiast (to jest od dnia 26 lutego 2022 r.) do dnia 25 marca 2022 r. dla obywateli Ukrainy wprowadza się NIEODPŁATNE i NIEOGRANICZONE przejazdy pociągami „Kolei Mazowieckich – KM”. Podczas przejazdu pociągiem Kolei Mazowieckich – KM wystarczy okazać paszport Ukrainy albo ewentualnie inny dokument potwierdzający obywatelstwo Ukrainy – czytamy na stronie Kolei Mazowieckich.

Bezpłatne przejazdy wprowadzili również inni przewoźnicy. Pełna lista jest dostępna tutaj.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2022 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.