reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

01

11 2022

Bezpłatna mammografia dla mieszkanek


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

Bezpłatna mammografia dla mieszkanek - Grodzisk News


Mammobus ponownie przyjedzie do powiatu grodziskiego. Tym razem zatrzyma się w Jaktorowie. Z bezpłatnych badań będą mogły skorzystać kobiety w wieku 50–69 lat.


Mammobus przyjedzie do Jaktorowa 3 listopada i zatrzyma się przy ul. Warszawskiej 3. Badania będą prowadzone w godzinach 9.00–16.00. Aby się przebadać, należy najpierw się zapisać dzwoniąc pod numerem (58)  666 24 44.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

W celu weryfikacji uprawnień do badania przed połączeniem telefonicznym organizatorzy proszą, aby przygotować dowód osobisty. Na badanie należy zabrać ze sobą zdjęcia z poprzednich mammografii.

Kto jest uprawniony do skorzystania z bezpłatnej mammografii? Program adresowany jest do kobiet w wieku 50-69 lat (przy określeniu wieku należy wziąć pod uwagę rok urodzenia), które nie korzystały z badania mammograficznego w ciągu ostatnich 24 miesięcy oraz co 12 miesięcy u kobiet, u których wystąpił rak piersi wśród członków rodziny (u matki, siostry lub córki) oraz mutacje w obrębie genów BRCA 1 lub/i BRCA.

💬︎   dodaj komentarz

CI CO WYKONUJĄ TE BADANIA POWINNI NAUCZYĆ SIĘ EMPATII DO LUDZI. MAMMOBUS W OGÓLE NIE DOSTOSOWANY DO BADAĆ JAK I PERSONEL Z PODEJŚCIEM DO OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH, KTÓRE SIĘ ZGŁASZAJĄ NA TO BADANIE. ODPOWIEDŹ PANI Z MAMMOBUSU GDZIE NIE POTRAFIŁA WYKONAĆ MAMMOGRAFII PACJENTCE Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ- CYTUJĘ ,, TAKIE OSOBY POWINNY SIEDZIEĆ W DOMU A NIE PLĄCZĄ SIĘ PO TAKICH BADANIACH'; TO JEST SKANDALICZNE PODEJŚCIE WYCIĄGAJĄ TYLKO DANE OSOBOWE I KASĘ ZA KAŻDEGO PACJENTA. SZKODA CZASU I ROBIĆ U NICH BADANIE LEPIEJ ZROBIĆ TAKIE BADANIE NA SZPITALU GDZIE JEST TROCHĘ LEPSZY KOMFORT.

MIESZKANKA
01-11-2022 19:26
📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2023 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.