TEMATY NA CZASIE:
koronawirus
CPK
wypadki
policja

02

05 2021

Będzie budowa odwonienia ul. Langiewicza i Poniatowskiego w Grodzisku


Grodzisk News


foto: grodzisk.plBędzie budowa odwonienia ul. Langiewicza i Poniatowskiego w Grodzisku - Grodzisk News


Kosztem blisko trzech milionów złotych ulice Langiewicza i Poniatowskiego w Grodzisku zyskają kanalizację deszczową. Burmistrz i skarbnik grodziskiej gminy podpisali z wykonawcą umowę na inwestycję.


Przedsięwzięcie powierzono firmie MABAU, która zainkasuje za to 2,86 mln zł. – Zakres prac obejmuje budowę kanalizacji deszczowych w ul. Langiewicza i ul. Poniatowskiego oraz dokończenie robót związanych z pracami wykonywanymi w wymienionych ulicach. W ramach robót kanalizacyjnych wykonane zostaną między innymi studzienki ściekowe podłączone do istniejących studni oraz regulator przepływu – podał grodziski magistrat.

REKLAMA
reklama Grodzisk mazowiecki

Ponadto w ramach realizacji inwestycji odtworzona zostanie nawierzchnia po pracach kanalizacyjnych w ulicy Langiewicza (odcinek od ul. Świeżej) i ulicy Poniatowskiego (odcinek od mleczarni) – dodał.

Odcinek podstawowy w ulicy Poniatowskiego obejmuje rozpoczęte roboty budowlane kanalizacji deszczowej pomiędzy studniami D1 – D6. Natomiast odcinek od mleczarni obejmuje budowę kanalizacji deszczowej w ulicy Poniatowskiego od studni D6 do studni D9 – czytamy w specyfikacji zamówienia.

Inwestycja ma być gotowa na koniec 2021 roku.


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB
reklama Grodzisk mazowiecki

Copyright © 2014-2021 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.