reklama Grodzisk Mazowiecki
TEMATY NA CZASIE:
inwestycje
CPK
wypadki
policja

07

02 2023

50-latek zaatakował i uderzył młotkiem w głowę innego mężczyznę


Grodzisk News

podziel się na Facebooku podziel się na Twitterze podziel się na Pinterest podziel się na WhatsApp

foto: bialystok.policja.gov.pl50-latek zaatakował i uderzył młotkiem w głowę innego mężczyznę - Grodzisk News


Grodziscy policjanci zatrzymali 50-latka, który odpowie z narażenie innej osoby na niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia.


Zaczęło się od wezwania na jedną z posesji w Grodzisku. – Na miejscu zastali mężczyznę z dużą raną na głowie. Mundurowi natychmiast wezwali do niego pomoc medyczną i zaczęli ustalać przebieg zdarzenia, które spowodowało takie uszkodzenie ciała. Z zebranych informacji wynikało, że nieznany pokrzywdzonemu mężczyzna wszedł na posesję i podczas sprzeczki wyjął młotek, którym uderzył go w czoło, a następnie oddalił się – relacjonuje asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

REKLAMA
reklama Grodzisk Mazowiecki

Policjanci poczęli zbierać informacje zmierzające do ustalenia sprawcy. Szybko wytypowali miejsce przebywania podejrzanego mężczyzny. 50-latek został zatrzymany.

Sprawę prowadzi grodziska prokuratura, która zdecydowała o postawieniu mężczyźnie zarzutu narażenia osoby na bezpośrednie niebezpieczeństwo utraty życia lub zdrowia. Prokurator nałożył na mężczyznę dozór policyjny i zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

Za to przestępstwo grozi kara do trzech lat więzienia


ZOBACZ TEŻDodaj komentarz

Regulamin

akceptuję regulamin komentarzy na GrodziskNews.pl


Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii użytkowników oraz tych, które nie są ich własnością. Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Jednocześnie redakcja zastrzega sobie prawo do usuwania treści naruszających „netykietę” lub treści niepożądanych.

Za treści i działania niepożądane w portalu GrodziskNews.pl uznaje się:
– pornografię
– wulgarne, ordynarne i chamskie wypowiedzi, również takie, które stanowią zaprzeczenie pojęcia dyskusji na dobrym poziomie oraz obrażają kluby, osoby czy instytucje
– treści o charakterze prowokacyjnym
– wklejanie linków innych stron w oderwaniu od kontekstu dyskusji.
– rażące i celowe łamanie zasad języka polskiego

Informacje i materiały nadsyłane przez czytelników do redakcji portalu GrodziskNews.pl mogą być wykorzystywane według uznania członków zespołu redakcyjnego na potrzeby pracy nad publikacją oraz w samym artykule; chyba że w korespondencji z osobą nadsyłającą zaznaczono inaczej.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.

Portal GrodziskNews.pl zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w regulaminie.Treść komentarza
Podpis📰︎ NAJPOPULARNIEJSZE💬︎ NAJCZĘŚCIEJ KOMENTOWANEodwiedź nasz profil na FB

Copyright © 2014-2024 - Grodzisk News - wszelkie prawa zastrzeżone.