16 02 2015

Zobacz gdzie stanie fotoradar

16.02.2015, godz.: 09:11
Zobacz gdzie stanie fotoradar
fot. Wikipedia

W najbliższych dniach fotoradar będzie kontrolować prędkość m.in. na ul. Warszawskiej i ul. 3 Maja w Grodzisku, a także na ul. Mazowieckiej w Opypach.

Urządzenie to zostało zakupione kilka lat temu i miało zwiększyć bezpieczeństwo na lokalnych drogach. Strażnicy miejscy twierdzą, że fotoradar spełnił swoje zadanie i podają, że początkowo podczas 12 godzinnej pracy urządzenie rejestrowało nawet do 150 kierowców, którzy przekraczali dozwoloną prędkość. Dziś takich kierowców przez całą dobę jest jest ich maksymalnie 20. Kierowcy znacznie zwalniają w miejscach oznaczonych niebieskimi tablicami „Kontrola prędkości”.

Gdzie w najbliższych dniach stanie fotoradar? Na dziś od godz. 7.00 do godz. 11.00 kontrole prędkości zaplanowano na ul. Warszawskiej. Natomiast od 12.00 do 14.00 pomiary będą prowadzone na ul. Granicznej. Jutro w godz. 7.00–11.00 strażacy ustawią fotoradar na ul. Mazowieckiej w Opypach, a od 12.00 do 14.00 na 3 Maja w Grodzisku.

W kolejnych dniach kontrole prędkości zaplanowano m.in. na ul. Osowieckiej w Adamowźnie oraz ponownie na Warszawskiej i Granicznej w Grodzisku. Cały harmonogram jest dostępny TUTAJ.

Dodaj Komentarz

  • GrzesiuHa

    Przyznam, że dość pożyteczne info,

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi