09 07 2018

Zderzenie na trasie 719

09.07.2018, godz.: 19:41
Zderzenie na trasie 719
Fot. GrodziskNews.pl

W poniedziałkowe popołudnie na trasie wojewódzkiej 719 na terenie gminy Jaktorów doszło do zderzenia ciężarówki z samochodem osobowym.

Informację o zdarzeniu otrzymaliśmy od czytelnika. – Wypadek na ulicy Żyrardowskiej na wysokości smażalni ryb – napisał nam Tymek.

Policjanci informują, że sprawcą kolizji była kierująca osobówką. – Konkretnie kolizja miała miejsce w Budach Michałowskich. Kierująca renaultem nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu volvo i doszło do zderzenia. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Kierowcy byli trzeźwi – mówi nam asp. sztab. Katarzyna Zych, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Grodzisku Mazowieckim.

Byłeś świadkiem wypadku, coś cię zirytowało lub zaskoczyło? Chcesz zwrócić na coś uwagę naszych czytelników? Daj nam znać pod numerem telefonu: 691 222 230 lub pod adresem e-mail: info@grodzisknews.pl.

Dodaj Komentarz

Portal GrodziskNews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść opinii. Opinie nie związane z tematem artykułu, wulgarne, obraźliwe, naruszające prawo będą usuwane.

Jeżeli uważasz, że dana opinia nie powinna się tu znaleźć, zgłoś ją do moderacji.

Wszelkie prawa zastrzeżone. Na podstawie art. 25 ust. 1 pkt 1b ustawy z dnia 4 lutego 1994 roku o prawie autorskim i prawach pokrewnych Portal GrodziskNews.pl wyraźnie zastrzega, że dalsze rozpowszechnianie artykułów zamieszczonych na portalu bez zgody jest zabronione.
Blogi